BİR MİLYON SEÇMENE MEKTUP
tekden site sağı sünnet
Haber
03 Mayıs 2023 - Çarşamba 09:43 Bu haber 1150 kez okundu
 
BİR MİLYON SEÇMENE MEKTUP
İYİ Parti Milletvekili Adayı Abdullah İlker Sungur, 14 Mart seçim çalışmalarında ilginç bir çalışmaya imza attı ve Kayserili 1 milyon seçmene el yazısı ile mektup yazdı.
GÜNDEM Haberi
BİR MİLYON SEÇMENE MEKTUP

Yaklaşık 100 kişiden oluşan “İlker Sungur Gönüllüleri”, Kayseri’ye dört bir yandan kuşattı.  Gönüllüler, semt semt, mahalle mahalle, sokak dolaşıyor, İYİ Parti Adayı İlker Sungur’un seçmenlere hitaben bizzat elleri ile yazdığı mektubu  ulaştırıyorlar.

Seçim heyecanı giderek artarken, adayların çalışmaları da hızlanarak artıyor. İlçe, köy, semt mahalle demeden vatandaşlarla buluşmaya çalışan adaylar, bu arada yeni propaganda yöntemlerini de kullanmaya başladılar. 14 Mayıs seçimlerinin Kayseri’de en hareketli ve en ilgi çeken ismi,  İYİ Parti Adayı, Avukat Abdullah İlker Sungur. Sungur, ilçe köy, çarşı-Pazar dolaşırken, bir yandan da, arkasına aldığı yüzlerce gençten oluşan “Gönüllü Ordusu” ile gücüne güç katıyor. “İYİ Parti Adayı İlker Sungur Gönüllüleri” adı altında görev alan gençler, vatandaşlarla sohbet ediyor, İlker Sungur’u tanıtıyor ve “İlker beyin selamlarını getirdik. Size bir mektup iletmemizi rica etti” diyor ve İlker Sungur’un bir broşürü ile bizzat kendi el yazısı ile kaleme aldığı mektubu teslim ediyorlar. Avukat İlker Sungur’un siyasi parti, görüş farkı ayrımı yapmaksızın Kayseri’de sandık başına gidecek olan 1 milyonu aşkın seçmene hitaben yazdığı mektupta, hemşehrilerine şöyle seslendi;

“Kıymetli Kayserili hemşehrilerim.. Biliyorum yorgunsun, sırtında dünyanın yükü, eğilmiyorsun da, çünkü dik durmayı öğretmişler bize.  Serde vatan sevdası, şikayet olmaz demişiz.. Darbeleri, krizleri, depremleri ve salgınları görmüşüz de kendi acımızı dillendirmeye utanmışız.  Bu vatanın toprağını ana, devletini baba bilmişiz.  Vatan uğruna evlatlarımızı, o ananın kollarına gömerken dahi, “Vatan Sağolsun” demişiz. Ama biliyorum.  Şimdi en çok senin hakkın başını yastığa huzurla koymak, geleceği umutla bakmak, hak ettiğin refahı yaşamak..  Artık cefa değil, sana sefalar yaraşır, Yükünü almaya geliyoruz. Yarınımız, umudumuz geleceğimiz sensin.. Orta Anadolu’nun incisi, dayanışma ve kardeşliğin şehri, sanayi ve üretimin merkezi Kayserimiz artık daha İYİ olacak. Birlikte, huzur, güven ve refah içerisinde yaşayıp, çocuklarımıza daha İYİ bir Kayseri bırakmak için, gövdemizi taşın altına koyacağız.. Seyid Burhaneddin Hz’nin, Mimar Sinan’ın; Gevher Nesibe Sultan ve Dadaloğlu gibi nice değerlerin yetiştiği bu ATA toprağı kadim şehrimize milletvekili dolarak hizmet etmeye hazırım. İYİ ve güzel yarınlara birlikte kavuşacağız. Saygılarımla..”

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİR, MİLYON, SEÇMENE, MEKTUP,
Yorumlar
Haber Yazılımı