İYİ Partili Kılınç Melikgazi için müjde üstüne müjde vermeye devam ediyor
tekden site sağı sünnet
Haber
22 Şubat 2024 - Perşembe 16:36 Bu haber 530 kez okundu
 
İYİ Partili Kılınç Melikgazi için müjde üstüne müjde vermeye devam ediyor
İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, seçim öncesi projelerini açıklamaya devam ediyor. Sedat Kılınç, İlçede yaşayan dar gelirli ve yoksul vatandaşların yüzünü güldüren düşük taksit imkanlarıyla 2+1 müstakil ev projesini açıkladı. İlk etapta 5 bin aileyi kapsayacak olan projenin detaylarını da açıklayan Kılınç, taksitlerin aylık 3 bin TL olacağını söyledi.
GÜNDEM Haberi
İYİ Partili Kılınç Melikgazi için müjde üstüne müjde vermeye devam ediyor

İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, yaklaşan yerel seçim öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Melikgazi sınırları içerisindeki vatandaşlarla buluşan Sedat Kılınç, sorunlarını dinliyor, taleplerin notunu alıyor. Vatandaşlar, samimi ve güler yüzlü tavırlarından dolayı olumlu destek verdiği İYİ Partili Kılınıç’ı bağırlarına basıyor.

 

Gittiği her yerde karşılaştığı vatandaşlardan şu ana dek açıkladığı her projesine tam not alan Sedat Kılınç, vatandaşlardan eksik kalan her alandaki hizmetleri için belirledikleri projelere ek yapmalarını da istiyor. Kılınıç, kendisinin liyakatli kadrolarıyla hazırladıkları ilçe genelindeki eksik hizmetlere dönük açıkladığı projelerinin devamının geleceğini söylediğinde ise vatandaşların sevinci ikiye katlanıyor.

 

DEPREM TEDİRGİNİLİĞİ GERİDE KALIYOR

 

6 Şubat felaketi sonrası Türkiye’nin yüksek katlı binalar araştırmasında Kayseri birinci sırada yer almıştı. Yüksek katlarda ikamet eden vatandaşlar ise deprem günü evlerini terk etmiş, zengin olanlar bağ evlerine yoksullar ise camilere gitmiş ya da çadırlar kurarak yaşamlarına devam etmişlerdi. Deprem sonrası tek katlı evlerin fiyatlarında fahiş bir artış yaşanmış, çaresizce yüksek katlı evlerinde tedirginlik içinde yaşamlarını sürdüren dar gelirli ve yoksul vatandaşların yardımına Sedat kılınç koşuyor. 

 

İLK ETAPTA 5 BİN AİLEYE TEK KATLI MÜSTAKİL, BAHÇELİ EV

 

İYİ parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, dar gelirli ve yoksul vatandaşlar için ilçede ilk etapta 5 bin tek katlı müstakil, bahçeli ev projesini detaylarıyla açıkladı. İşte Kılınç’ın o projesinin detayları:

 

Projelerimizi tek tek açıklıyoruz, sırada dar gelirli vatandaşlarımıza ev desteği projemiz var. Bu projemiz ile vatandaşlarımızı hayallerindeki evle buluşturacağız. İlk etapta 5 bin ailemizi aylık 3 bin TL taksitlerle müstakil, bahçeli evlerine kavuşturacağız. Projemizin detaylarına bakalım. Projemiz 95 metrekare kapalı alan, 100 metrekare de bahçe alanına sahip. 2+1 olan projemizin oturma odası, mutfağı, çocuk yatak odası ve ebeveyn yatak odası var. Ayrıca da 20 metrekare teras alanımız var. Projelerimiz hazır, biz hazırız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, Partili, Kılınç, Melikgazi, için, müjde, üstüne, müjde, vermeye, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı