KADIN KOOPERATİFİ BİNASINI TAMAMLANDI
tekden site sağı sünnet
Haber
28 Mayıs 2023 - Pazar 16:45 Bu haber 123 kez okundu
 
KADIN KOOPERATİFİ BİNASINI TAMAMLANDI
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin Bünyan’da yapımını tamamladığı kadın kooperatifleri için hazırlanan binada incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
KADIN KOOPERATİFİ BİNASINI TAMAMLANDI

Kadın girişimini desteklemek ve kadın istihdamına katkı sunmayı amaçlayan Kadın Girişimi Kooperatifleri, Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile ilçelerde yaygınlaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda kadın girişimci kooperatiflerine desteklerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Bünyan ilçesinde kadın kooperatiflerine özel bina hazırladı. Büyükşehir Belediyesi’nce hazırlanan binada incelemelerde bulunan Başkan Büyükkılıç, “Bünyan’da Büyükşehir Belediyesi olarak yapımını tamamladığımız ve kadın kooperatiflerimiz için hazırladığımız binada incelemelerde bulunduk” diye konuştu.

Kayseri Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile kadın girişimi ve istihdamını desteklemeye devam edeceklerini ifade eden Büyükkılıç, kadınların aktif iş gücüne katılımlarını sağlamayı, ilçelerde yaşayan kadınların istihdamını artırmayı sürdüreceklerinin altını çizdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KADIN, KOOPERATİFİ, BİNASINI, TAMAMLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı