Kenanoğlu sordu: Partilerin ve aday adaylarının projeleri hazır mı?
tekden site sağı sünnet
Haber
03 Kasım 2023 - Cuma 08:10 Bu haber 865 kez okundu
 
Kenanoğlu sordu: Partilerin ve aday adaylarının projeleri hazır mı?
Melikgazi Belediye Meclis Üyesi Adnan Kenanoğlu, Kayseri’nin hak ettiği yere gelmesi gerektiğini bununda yapılacak kamu, özel yatırımları ile mümkün olacağına işaret ederek yerel seçimlere dikkat çekti. Adeta seçmeninde dikkatini çeken Kenanoğlu, “Partilerin ve aday adaylarının projeleri hazır mı? Şehir için ne yapacaklar. Bu çok önemlidir” dedi.
GÜNDEM Haberi
Kenanoğlu sordu: Partilerin ve aday adaylarının projeleri hazır mı?

“Şikayet eden değil çözüm ve proje üreten bir anlayışta olacaksın ki insanlara inandırıcı olacaksın” diyen Meclis Üyesi Adnan Kenanoğlu, yerel seçimler öncesinde Kayseri için önemli konulara dikkat çekerek, şu ifadelere yer verdi;

“Yerel Seçimler yaklaşıyor Başkan Adayları yakında açıklanır. Merak ediyorum Kayseri adına Partilerimizin şehrimiz için hayata geçirecekleri projeleri hazır mı? Başkan Aday Adayı olacak kişilerin ellerinde projeler var mı? İlçe olacağı ve ilerde ara seçim olabileceği söylenen Erkilet ve Gesi Mahallesi duyumlarımız doğru mu? Gelecek 5 yıl içerisinde rutin hizmetler dışında Kayseriye ekstra katma değer sağlayacak TURİZM ile ilgili ne gibi çalışmalar yapılıyor? Doğa verir insan alır. Tarımla ilgili Kırsal İlçelerimiz ile ilgili teşvik destek olacak mı? Sosyal Belediyecilik sadece sosyal yardım değildir... Kadınlarımızla ilgili istihdama yönelik bir çalışmalar var mı? Şiddete maruz kalan kadınlarımızla ilgili kadın sığınma evi gibi, Engelli evlatları olan anaları haftada 2 /3 dinlendirecebilecekleri otizm down sendromu evleri gibi projeler var mı? Belediyelerimiz mutlak suretle YURT Binaları yapmalı. 2. Bahar Evleri çoğaltılmalı. Aile Sağlık Merkezlerine önem verilmeli; ( Melikgazi bu konuda hayli başarılı oldu) (Kocasinan Sinan cafe hizmetleri tüm belediyelerden çok ilerde), (Talas gençlik ve aktivitelerde çok başarılı), Spor tesisleri açılmalı ...

Nitelikli Okul sayımız artmalı her zaman savunduğum Meslek Liseleri ile ilgili son aylardaki yaşanan gelişmeler memnuniyet verici. Belediyelerin stratejik planlarında yer alan bulunduğu Şehrin İlçenin ticaretin canlanması için  ayrılan bütçe amaçlar arasındadır, bu güne kadar ne yapıldı neler yapılmadı?

Belediyeler bu konuda mutlaka çalışmalar yapmalıdır.  Kayseri şimdikinden çok daha iyi olmak zorunda..... Bu çalışmaların yapıldığına inanmak istiyorum. Tüm İl ve İlçelerde nitelikli üreten eleştirirken karşılığında olması gerekeni ortaya koyan liyakatlı sadece inşaat sektöründe iştigal edenlerden değil özellikle Mimar Mühendis Şehir Planlayıcı Haritacı İktisatçı  Doktor Hukukçu Sosyolog Eğitimci Yazar Gazeteci  Çiftçi İş Adamı  ve şehrinde tanınan sevilen güvenilir insan olan kişilerin Meclislerde yer almalarını dilerim....”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kenanoğlu, sordu:, Partilerin, ve, aday, adaylarının, projeleri, hazır, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı