KÖŞE BUCAK TEMİZLİK YAPIYORLAR
tekden site sağı sünnet
Haber
22 Eylül 2023 - Cuma 07:31 Bu haber 395 kez okundu
 
KÖŞE BUCAK TEMİZLİK YAPIYORLAR
İlçenin tüm mahallelerinde sürdürdüğü temizlik hizmeti seferberliğine Tacettin Veli Mahallesi’nde devam eden Melikgazi Belediyesi, Tacettin Veli Mahallesinde tüm ekiple topyekün bir çevre temizliği yaptı.
GÜNDEM Haberi
KÖŞE BUCAK TEMİZLİK YAPIYORLAR

Ekipler, mahalle genelinde temizlik çalışması, çevre düzenlemesi, ilaçlama, yabani ot temizliği, çimler biçme, ağaç budama, yaya yolu bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyor, çöp konteynerleri de yıkanarak dezenfekte ediliyor.

Rutin temizlik çalışmalarının dışında ilçe genelinde başlattığı geniş kapsamlı temizlik anlayışıyla hizmet ettiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Doğa ve çevre konusundaki hassasiyetimizle çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu kapsamda yine bu hafta ekiplerimiz Tacettin Veli Mahallemizde toplu temizlik çalışması yaptı. Belediye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz ancak çevre temizliği hepimizin sorumluluğunda. Bu yüzden bu konuda vatandaşlarımızın da çok duyarlı olması lazım. Temiz bir çevrede yaşamak hepimizin hakkı. Çevre temizliği konusunda duyarlılık gösteren tüm hemşerilerime ayrıca teşekkür ederim. Belediye olarak gerçekleştirmiş olduğumuz temizlik çalışmalarıyla ilçemizi daha yaşanılabilir, daha temiz ve daha nezih bir yer haline getirme çalışmalarımız artarak devam edecek." dedi.

Çevre temizlik çalışmalarını titizlikle sürdüren ekipler cadde, sokak ve kaldırımların yanı sıra çevredeki boş arazilerin de temizliğini yapıyor.

Tacettin Veli Mahalle Muhtarı İbrahim Bozdağlı ise, mahallesine yapılan çalışmalar için Başkan Palancıoğlu ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖŞE, BUCAK, TEMİZLİK, YAPIYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı